Povedali o nás


"Chata sa nám veľmi páčila, bola čistá a výborne vybavená. Príjemne sa nám sedelo vo vnútri pri vnútornom krbe ako aj vonku kde sa nachádza pekné posedenie s vonkajším krbom kde sme si varili guláš. Chata je umiestnená v peknom prostredí priamo v lese tak ako už avizuje aj názov chaty "Chata pod smrekmi". Určite sa tam chceme ešte vrátiť a dúfame že to bude ešte v tejto sezóne."

Štefan (Bratislava)

"Na chate sa nám viac ako páčilo a s chatou sme boli mimoriadne spokojní. Škoda len, že nám nevyšlo počasie a nemohli sme sa potúlať po okolí a zájsť na nejakú turistiku. Keby bolo teplejšie mohli sme viac času tráviť aj v altánku. Domov sme si doniesli kopu zážitkov. Zároveň by som sa chcela informatívne spýtať či už mate rezervované víkendy v júli? Pretože by sme sa tam chceli vrátiť nakoľko sme boli spokojní a zároveň sa Vám za to chceme poďakovať."

Kristína

"Chata sa nám veľmi páčila, je výborne zariadená pre rodiny s detmi, boli sme dva páry a dvoma detičkami a chata je vybavená úplne ako domácnosť (detské postielky, hračky, ohrievač flašičiek, mikrovlnka, lcd-tv, atď). Na chate je všetko kompletne pripravené na grilovanie a nezastaví vás ani dážd, (terasa je krytá) a výborne sa sedí vonku a večerajú krídielka a stejky :) (stejkový príbor je tiež k dispozicií :). Majitelia mysleli na všetko. Vrelo odporúčame nielen rodinám s detmi."

Tomáš (Kežmarok)

"Chata v peknom a tichom prostredí s výborným vybavením. Dostupnosť s autom dobrá, možno v zime bude trochu komplikovaná, ale určite zvládnuteľná."

Peter

"Sme velmi spokojní s chatou a nakoľko som tam bol už druhýkrát tak určite nie posledný. Všetkým odporúčam pretože to prostredie a kvalita je sama na nezaplatenie. Ďakujem veľmi pekne..."

Ján

"S chatou sme boli veľmi spokojní, bola priestranná, pohodlná. V chate bolo príjemne teplúčko, vykurovanie je úplne zabezpečené pre zimné obdobie. Okolie bolo krásne... zasnežené smreky... fantázia. Mali sme veľa snehu, lesná cesta bola udržiavaná a so snehovými reťazami sme sa dostali úplne až ku chate. Mimochodom, ešte raz vďaka majiteľovi za pomoc pri navliekaní snehových reťazí. Ďakujeme a o rok sa tešíme znova."

Peter

Infinity Systems - kamerové a zabezpečovacie systémy